Hakkımızda

Pırlanta Tekstil 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren tekstil iç giyim konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

iç giyim sektöründe sipariş doğrultusunda Pijama, gecelik, atlet, fanila, külot, içlik, badi, tayt, şort takım, sütyen ürünleri gibi geniş üretim katoloğu ile bayan erkek çocuk zevklerine, pamuklu, modal, yün, termal gibi bir çok örme kumaş çeşitleri ile hitap etmektedir .

Üretime yapılan yatırımla iç giyim alanında geniş bir yelpazede kaliteli iç giyim ürünlerinin hızlı bir şekilde üretilmesi mümkün hale geldi. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tekstil sektöründe tanınmış ve vizyon ve misyon sahibi bir firma olarak ilerlemeye devam etmektedir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Pırlanta Tekstil gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


PIRLANTA TEKSTİL İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.